"Қорқыту" профилактикалық әңгімесі Профилактическая беседа «Буллинг»

#профилактикабуллинга

Әлеуметтік педагог-психолог Н.В. Груздева 6-сынып оқушыларымен "Буллинг" профилактикалық әңгіме өткізді, сондай-ақ "Қорқыт" фильмінің көрсетілімін көрсетті, онда жасөспірім кезіндегі буллинг мәселесі айқын көрсетілген.
    Балалар фильмді қызығушылықпен тамашалады және олардың әрқайсысы қорқыту мәселесі бойынша өз пікірлерін білдірді. Олардың әрқайсысы не істер еді және бұл жағдайда қалай әрекет етер еді.
    Социальный педагог-психолог Груздева Н.В. с учащимися 6 класса провела профилактическую беседу «Буллинг», а также продемонстрировала показ фильма «Чучело», где наглядно показана проблема буллинга в подростковом возрасте. Ребята с интересом просмотрели фильм, и каждый из них высказал свое собственное мнение по проблеме буллинга. Что сделал бы каждый из них ,и как поступил бы в данной ситуации.