Шығармашылық флешмоб Творческий флешмоб

#шығармашылықфлешмоб
    "Ильич НМ" КММ-де "Әр түрлі ұлттардың балалары! Болашақ сенің қолында!", "Ерте халықтардың балалары! Жарқын ертең біздің қолымызда!" Флешмобтың мақсаты: білім алушылардың рухани-адамгершілік мәдениетін, эстетикалық, патриоттық сезімдерін тәрбиелеу, елдің мәдени мұрасын, отбасылық дәстүрлерін сақтау, балалар шығармашылығын дәріптеу. Бейнені тамашалап қараңыз: шығармашылық флешмоб сілтеме бойынша өтіңіз: https://youtu.be/lTxst6QAhEk

#творческийфлешмоб В КГУ "Ильичёвской ОШ" прошёл творческий флешмоб "Әр түрлі ұлттардың балалары! Болашақ сіздің қолыңызда!", "Дети раных народов! Светлое завтра в в наших руках!" Цель флешмоба: Воспитание духовно-нравственной культуры, эстетических, патриотических чувств обучающихся, сохранение культурного наследия страны, семейных традиций, популяризация детского творчества. Посмотреть видео творческий флешмоб пройдите по ссылке: